Home StagingNie od dziś wiadomo, że ludzie kupują oczami. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne również w przypadku kupna lub wynajmu nieruchomości. Warto zadbać o to, aby było ono jak najlepsze.

Z pewnością będzie to miało odzwierciedlenie w czasie w jakim uda się sprzedać lub wynająć dom czy mieszkanie.
Home staging

Co to właściwie jest?


Home staging polega na wizualnym przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga dużych nakładów finansowych. To aranżacja wnętrza, która może okazać się bardzo przydatna podczas wykonywania sesji zdjęciowej nieruchomości czy też w czasie prezentowania jej potencjalnym nabywcom lub najemcom.
Na czym to polega

i dlaczego warto?


Home staging to tworzenie scenerii we wnętrzach. Czasami wystarczy uporządkowanie domu lub mieszkania, niewielkie przemeblowanie i zlikwidowanie elementów, które nie pasują. Zdarza się też, że opłacalnym jest przemalowanie ścian na biało i pokrycie starych szafek nową okleiną. Do tego nowa narzuta, stylowa lampa, kilka poduszek, świeże kwiaty w wazonie lub półmisek z owocami i... wnętrze nabiera zupełnie nowego charakteru!

Obiektywne spojrzenie

home stagera

Mieszkając w jednym miejscu od dłuższego czasu, przestajemy zauważać jego wady i słabe strony. Home stager, który spojrzy na nieruchomość w sposób obiektywny z pewnością dostrzeże w niej pewne mankamenty i wskaże pomysły na ich ukrycie lub zlikwidowanie. Niewielkim kosztem pomoże odmienić Twoją nieruchomość, co zwiększy jej atrakcyjność.Wyróżnij się

za pomocą home stagingu


Home staging w Polsce w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii wciąż jest mało znanym określeniem i rzadko spotykanym sposobem działania. Bądź oryginalny, a przy tym odmień wnętrze swojego domu lub mieszkania. Pomoże to wyróżnić Twoją nieruchomość na tle innych, przeciętnych ogłoszeń.

Postaw na szybką sprzedaż lub wynajem i skorzystaj z usługi home stagingu ze specjalistą z Triobud Nieruchomości!